zpět k terapeutům

Mgr. Michal Nondek

Psycholog, kouč, psychoterapeut


Nabízím

  • psychoterapii individuální
  • koučování
  • psychologickou a profesní diagnostiku zaměřenou na osobnost a její růst, intelekt, zjištění efektu psychoterapie, či vytvoření psychoterapeutického plánu
  • krizovou intervenci v náročných životních situacích
  • lektorování kurzů a sebezážitkových seminářů vytvořených dle zakázky zadavatele

Kvalifikace

V roce 2006 vystudoval jednooborovou psychologii. V letech 2003 - 2007 absolvoval dlouhodobý psychoterapeutický výcvik PCA a v letošním roce nastoupil na výcvik psychologického koučování vedeného Radvanem Bahbouhem. Také absolvoval Základní kurz Rorschachovi psychodiagnostické metody a kurz Tématicko apercepčního testu a kratší kurzy Focusingu, Práce s rodinou, Krizové intervence, Behavioral Event Interview, Telefonické krizové intervence a další. V rámci své práce pravidelně absolvuje supervizi.


Pracovní zkušenosti

Je spoluzakladatelem soukromé psychologické praxe, kde se věnuje individuální psychoterapii, poradenství V této praxi rovněž poskytuje psychodiagnostické služby v rámci osobního či pracovního rozvoje, či jako podporu a lepší zacílení psychoterapie. Má zkušenosti s rozvojovými a outdoor projekty pro firmy pečující o své zaměstnance.

Dále od roku 2007 pracuje jako klinický psycholog v Psychiatrické léčebně Bohnice a od roku 2010 v psychoterapeutickém centru Fokus. V rámci psychiatrické léčebny působí v Centru Krizové Intervence a její ambulanci otevřené pro lidí v životní, vztahové či jinak psychicky náročné situaci. Jako náplň práce má psychologickou diagnostiku a individuální i skupinovou psychoterapii. Dříve pracoval jako konzultant a supervizor na Lince bezpečí, či spoluzakládal program Trénink kognitivních funkcí pro klienty se závažnými duševními nemocemi. V rámci své práce se věnuje výzkumné a publikační činnosti zaměřené na zkoumání efektu psychoterapeutických intervencí.


V nepracovním životě jsou na prvním místě rodina a přátelé. Dále má rád horolezectví, triatlon a samozřejmě kulturu.

Telefon: 732 213 359

e-mail: michal.nondek@terapeuti.org